נווט למעלה

            

but1.gif
but2.gif 
 
but3.gif

תמונה2.png
 

 


 
 

 

 

 משלנו

 

בהתאם לערך חודש שבט- חסד ונתינה, לפניכם אתר פעילויות של ארגון ורייאטי, העוזר לילדים עם צרכים מיוחדים. הפעילויות מעודדות  תלמידים, הורים ומורים - להיות פעילים בתהליך של נתינה, תוך יצירת מעורבות וחיבור רגשי לסיפורים אנושיים.

"שַׁלַּח לַחְמְךָ עַל פְּנֵי הַמָּיִם, כִּי בְרֹב הַיָּמִים תִּמְצָאֶנּוּ" 
(קוהלת י"א א')
הנתינה הינה היכולת של האדם להעניק לאחר דבר מה ללא תמורה, מתוך אהבה והתחשבות. ערך זה, יחד​ עם ערך הסובלנות, נבחרו בשנת תשע"ה ליעדים מרכזיים במסגרת "מתקוונים לעשות טוב ברשת" במיזם "סיסמה לכל תלמיד". כדי לממש ערך זה, הכנו עבורכם במיזם מספר פעילויות מתוקשבות חוויתיות ומעשירות, שבמסגרתן תוכלו להגשים את ערך הנתינה:
 

חידון התנ"ך של מיזם "סיסמה לכל תלמיד" לתלמידי כיתות ד'- ו', בו יש לכם הזדמנות לבחון את ידיעותיכם בעולם התנ"ך. החידון יוצא לדרך ב-1/2/2015. וכדי להיערך אליו היכנסו לאתר העזר לחידון. זכרו, מי שלומד – סיכויי ההצלחה שלו גבוהים

יום ספורט היתולי
תלמידים ומורים יקרים, יום ספורט מתקרב..... הנושא : שמיטה ואנו מחפשים סיסמה !!!! הסיסמה צריכה להיות קצרה וקולעת וכמובן קשורה לנושא. שלחו לניצן ויסמן או לחגית אוביץ ואולי הסיסמה שלכם תזכה !!!!
*****
המירוץ לשמיטה
יצאנו לדרך... בשבועות הקרובים ילמדו תלמידים מכיתות ג'-ו' על ערכי השמיטה והלכותיה. בכל שבוע שאלות מסכמות יישלחו במייל ותערך הגרלה בין הפותרים נכונה. בסיום הלימוד יתקיים מבחן מסכם נושא פרסים... 190 ילדים כבר רצים! בהצלחה לכולם!
*****
בית ספר ללא בוטנים

אנו שבים ומזכירים לא לשלוח את הילדים לבית הספר עם מוצרי מזון העשויים מבוטנים (במבה, חמאת בטנים וכו')

תודה על שיתוף הפעולה!​

*****